Панталони за големи машка машка машка панталони
Неодамнешно

Панталони за големи машка машка машка панталони

DEN 3.33

Достапно на барање

Ажурирајте го изгледот на вашата обична гардероба со панталоните на Rip-Stop Rip-Stop Pantans на Wrangler. Тие се изработени од 100 проценти мек, памук што може да се дише и се мијат машини. Ткаенината за лесна нега нуди долготрајна удобност во текот на денот. Овие панталони со карго -карго имаат опуштено седиште и бутот за да се сместат широк спектар на облици на телото. Тие исто така седат пониски на половината и имаат затворање на патент и јамки на ременот. Овие големи машки пантолони со Wrangler, исто така, вклучуваат две странични џебови со нозе со затворање на размавта, две големи џебови на грбот и два предни џебови, што ви даваат многу простор за складирање за вашиот паричник, мобилен телефон, клучеви и други лични предмети. Тие доаѓаат во повеќе бои и големини. Панталони со големи машка машка панталони за мажи : направени од 100% памук. Странични карго џебови со клапи. Седи пониско на половината. Лабаво седиште и бутот. Достапни големини : 44 x 30, 44 x 32. Достапни бои : зелена и каки. Предни и задни џебови. Машинска миење за лесна нега. Стил 70 L3 WOD.

Повеќе детали

Избор на купувачи