Земјите „Крај на машката јакна Шерпа“
Неодамнешно

Земјите „Крај на машката јакна Шерпа“

DEN 2.00

Достапно на барање

Ова не е вашето руно од мелницата. Работевме напорно за да му ја дадеме вистинската количина на огромна количина - да го направиме тоа исто толку одлично за положување, како што носи сите од осамените. Ние, исто така, го третиравме за да се спротивставиме на статичкото држење и пилинг, така што ткаенината се чувствува мека, удобна и изгледа како ново миење по миењето. Оценка на температурата -потопло : +7 ° до +27 ° Фаренхајт кога се носи сам или -11 ° до +13 ° Фаренхајт со школка . Дознајте повеќе систем на Squall System : Носете го сама или земете во нашиот систем на Squall System за заштита на ветер и вода - изборот е твој. За да се здружат заедно како дел од системот Squall®, нарачајте други компоненти во иста големина (т.е., редовните средни елеци ќе поштедат само во редовна средна обвивка) со средна тежина антистатичко, анти-пилско руно, кое се спротивставува, изгледа како ново миење по миењето по целото миење Zip Предниот безбеден патент џеб на градите, прилепена раст на вратот, изгледа уредно, се чувствува мазно и удобно.

Повеќе детали

Избор на купувачи