Waverly Classics Hampton trellis Отстранлив позадина, беж
Неодамнешно

Waverly Classics Hampton trellis Отстранлив позадина, беж

DEN 175.68

Достапно на барање

Трансформирајте ги wallsидовите со Waverly Classics Hampton Trellis Отстранлив позадина во беж. Произведено од Yorkујорк Волшевици, оваа ултра-лесна отстранлива позадина е отпечатена на нашата технологија за спреј и стап, наречена сигурна лента, која овозможува лесна инсталација и отстранување. Водата ја активира пастата и ви овозможува лесно да го репозиционирате производот на wallидот. Waverly Classics Hampton Trellis Wallpaper, Ecru/Buff : Подготвено. Перење. Спакувани и продадени како двојна ролна. Димензии : 27 "x 27". Дизајн натпревар : директно. Направено со сигурна лента за технологија што ја прави оваа најлесна пред-паста позадина што некогаш ќе ја обесувате и отстраните. Печатено со мастила засновани на вода на вода активирана со вода, пред-активирана, пред -Поставена поддршка. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање-само спреј за поддршка со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отпуштен-едноставно излупете ги врвните агли и полека повлечете ако е посакувано отстранување. Совршено за спални соби, дневни простории , канцеларии и повеќе. Трајни, песни и извори од управувани шуми. Направени со квалитетни материјали и вистинска занаетчиство. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA). Беж.

Повеќе детали

Избор на купувачи