Трговска марка ликовна уметност Вермонт фарми v платно уметност по боја пекара злато украсена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Вермонт фарми v платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 2.33

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Вермонт фарми V“ платно уметност по боја пекара злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи