Фонтоскоп Божиќен празник Декоративен пакет за фрлање перници, серија на кадифени серии со кадифени серии со инсерти, 12 20
Неодамнешно

Фонтоскоп Божиќен празник Декоративен пакет за фрлање перници, серија на кадифени серии со кадифени серии со инсерти, 12 20

DEN 223.84

Достапно на барање

Нашата Божиќна перница е совршена за декор на домот на Chrismas, кој е лесно да се меша и да се совпаѓа со други Божиќни декоративни перници или украси за зимски празници. Овие декоративни серии со кадифени кадифени серии ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски . за фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Пакет : капаци на перници со инсерти, сет од 2 . Дизајн : серија со кадифени кадифени кадифени кадифени. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен . Големина : 12x20 инчи/30х50 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн . Чистење : И машината што се мијат и рацете што се мијат.

Повеќе детали

Избор на купувачи