Cheetos Mean & Big Flamin Flamin Hot Cheetos Hoodie Sweatshirt големини S-3XL
Неодамнешно

Cheetos Mean & Big Flamin Flamin Hot Cheetos Hoodie Sweatshirt големини S-3XL

DEN 319.68

Достапно на барање

Донесете го вашиот стил во живот со оваа удобна худи со жешки Cheetos. Совршено за секоја пригода! Ова на трендските дуксери се совршени за постудените временски сезони и сигурно ќе го привлечат вниманието на сите. Супер меките аспиратори не се само модерни, туку и многу удобни и совршени за спарување со џогери или фармерки. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар. Совршено за оние кои сакаат да плашат топли гепаки! Моделот е 6’1 ”и носи големина M. удобно вклопување и мека рака. Стил на пуловер. Прикачен аспиратор со вратоврска за влечење. Pocketеб од кенгур има најважни работи. Материјал : 60% памук 40% полиестер. Машина за перење. Земја на потекло : Увезен. Достапно во големини мали до 3 XL.

Повеќе детали

Избор на купувачи