Заедно заедно женски палто со качулка со качулка
Неодамнешно

Заедно заедно женски палто со качулка со качулка

DEN 3.00

Достапно на барање

Faux Sherpa Puffer Puffer Puffer на Алинед заедно е одличен слој на надворешна облека за вашата зимска гардероба. Обезбедувајќи одлична покриеност за да се издржите до најстудените денови, овој долг палто се одликува со ладно тело и аспиратор поставено од Шерпа за да ве опкружи во пријатна, удобна топлина. Централниот преден патент, покриен со плоча и гума опфатени со гума, обезбедува безбедно вклопување со ребрести манжетни за да помогне да се задржи студот! Овој капут исто така доаѓа со два џебови за да ги задржи најпотребните предмети на дофат, или да ги одржувате рацете топли. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена : 100% полиестерски факс Шерпа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови над колената. Јака : аспиратор со обвивка за faux sherpa. Затворање : Предно затворање на поштенски патент со плоча за копче Snap. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : Дизајн на пуфер; Поставата за факс Шерпа; Цврст тон. Countенски обложен качулка со качулка од Алинед заедно.

Повеќе детали

Избор на купувачи