Sumbell Industries Man in Suit Trendy Fashion Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Бет Ен Лосон
Неодамнешно

Sumbell Industries Man in Suit Trendy Fashion Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Бет Ен

DEN 7196.00

Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : човек; Возрасен; Машки; Лице, костум. Дизајн од Бет Ен Лосон.

Повеќе детали

Избор на купувачи