36 Се собраа ангел бор со борец вештачки Божиќен венец
Неодамнешно

36 Се собраа ангел бор со борец вештачки Божиќен венец

DEN 3.33

Достапно на барање

Овој прекрасен венец не е ништо помалку од ангелски со умерено собрани совети и декоративни борови конуси Карактеристики на производи : UNLIT 220 совети 0 "широки совети за засилување за употреба во затворен простор, само што не е потребно собрание - Венецот доаѓа во 1 парче метал со тешки прстен метал Поддршка на рамката за висечки димензии : 36 "Дијаметар (измерено од најоддалечен врв/раб до најоддалечен врв/раб преку венецот) Материјал (и) : ПВЦ/метал 36" собраниот ангел бор венец, акценти на бор конуси, 220 совети.

Повеќе детали

Избор на купувачи