3 8 диа фиберглас дименка со метална предвремена
Неодамнешно

3 8 диа фиберглас дименка со метална предвремена

DEN 1310.08

Достапно на барање

Оваа бела фиберглас дириген/стапче со мазна завршница може да оди со кој било стил на декор. Лесно за промена и инсталирање. Има различни должини за избор и може да се однесува на која било декорација на прозорецот. Вклучува 1 фиберглас диригенка со метална прилепување. Дијаметар : 3/8 in. 30 "долг.

Повеќе детали

Избор на купувачи