Sideулс, широка ширина на платформата со висока ширина на потпетици, сребро 8,5
Неодамнешно

Sideулс, широка ширина на платформата со висока ширина на потпетици, сребро 8,5

DEN 870.08

Достапно на барање

Пумпа за фустани со ширина на платформа со ширина на цвеќиња од ширина на цвеќиња ќе го комплетира тој полиран изглед. Оваа гламурозна дама 3 "Висока потпетица платформа со прилагодлива тока обезбедува удобно прилагодено вклопување. Дизајнот на отворено пети и металик синтетички змија печатење горе создава елегантен изглед во кој сте сигурни дека ќе се за inубите. Голем избор на стилови на широка ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За COMPANY** Footwear International Corporation (Footwear US), located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of Брендовите за трговска марка (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (д) ширина од Фазпаз. Металик синтетички. 3 "Висока потпетица. Отворена тркалезна пети. Слаббек со прилагодлива тока. Гумен ѓон. Дизајн на печатење змии.

Повеќе детали

Избор на купувачи