Фармерки на софија фармерки, Мелиса Флејл Високи фармерки
Неодамнешно

Фармерки на софија фармерки, Мелиса Флејл Високи фармерки

DEN 2.67

Достапно на барање

Bellвончето на дното од фармерките Софија не исчезнува во скоро време. Фармерките инспирирани од 70-тите години од минатиот век, во тексас на тексас, ја ласкаат секоја крива. Спремен да одам? Спарете ги овие високи фармерки со омилениот мета или резервоар и полетувајте. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans Acampanados de Sofia Jeans No Se irán a ninguna parte. Estos Jeans Acampanados Melisa de Mezclilla Elástica Inspirados en los años 70 fiblecen cada una de tus curvas. ¿Lista Para Salir? Комбинација Естос фармерки де Тиро Алто кон Ту Камисета грев манга О Блуса Преферида, Ј Листо. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Flare Leg/Corte Acampanado. Подигање и инсејм : високи; 32-1/2 ”Inseam/Tiro Alto; 32-1/2 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Мало вознемирувачко кај полите/detalle ligeramente desgastado en el ruedo. Зошто ќе го сакате тоа : кога се работи за удобноста, овие фармерки испорачуваат!/ Cuando se trata de comodidad, estos Son Los Jeans Que necesitas . женските високи фармерки од пламен од софија фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Повеќе детали

Избор на купувачи