Перформанси на планини и острови UPF и кошула со кратки ракави за кратки ракави
Неодамнешно

Перформанси на планини и острови UPF и кошула со кратки ракави за кратки ракави

DEN 479.84

Достапно на барање

Копче за изведба на планини и острови 3 џеб УВ Сонцето за заштита на сонцето е совршена кошула за активно патување. Ве одржува заштитени од сонцето. Ве одржува суво. Ве одржува кул. UPF 50+. Избриши очила за очила. Носете неискористено. Се протега. Брзо суво. Влага за губење. Лесен. Копчето предно. 1 џеб за градите на патент.

Повеќе детали

Избор на купувачи