Крајбрежен накит Отворен нараквица за манжетна со тиркизен тон на златен тон
Неодамнешно

Крајбрежен накит Отворен нараквица за манжетна со тиркизен тон на златен тон

DEN 1.67

Достапно на барање

Крајбрежен накит Отворен врзан од тиркизна тиркизна златен тон манжетната нараквици ВИСТИНА шик накит во вашата гардероба со оваа уникатна нараквица со отворено трескање. Оваа женска артикална накит има злато позлатена отворена треска со факс камен на секој крај на нараквицата. Каменот е во спротивност со финишот на златниот позлата за да се создаде елегантен и шик женски додаток. Оваа нараквица мери 8 инчи долга ширина од 12 мм со дебелина од 12 мм, и тежи 9 грама. Фаукс камен нараквик нараквици.

Повеќе детали

Избор на купувачи