Рок и република женски тексас Касандра Среден пораст на подигање Jeanан
Неодамнешно

Рок и република женски тексас Касандра Среден пораст на подигање Jeanан

DEN 3.00

Достапно на барање

Овие фармерки од касандра од Rock & Republic Chassandra Bootcut седат удобно на половината и додаваат став на вашиот секојдневен стил. Премиум ткаенина ткаенина ги прегрнува и ги распрснува вашите кривини, со размахване, избледено миење за тој скршен изглед. Овие се подготвени да ве натераат да се чувствувате одлично како што изгледате. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Подигање на средно издигнување. Zip лета со затворање на копчињата за лого. ИНСЕАМ : Краток 30 ", Среден 32", долг 34 ". Зашивање на контраст, хардвер за лого, јамка за појас. Размахвана и избледена. Увезен. Стил# 112325767.

Повеќе детали

Избор на купувачи