Харли Квин, женски и жени плус сон за спиење, костуми за возрасни костуми, тужема за пижама
Неодамнешно

Харли Квин, женски и жени плус сон за спиење, костуми за возрасни костуми, тужема за пижама

DEN 2.33

Достапно на барање

Време е да одговарате и да се вклучиме во некое зло од страна на Jокерот со овој парчиња костум за пижама инспирирана од надзорникот на DC Comics, Харли Квин. Направено од прекрасно кадифен ткаенина и внатре и надвор, оваа унија костум е дизајниран по иконскиот црвен и црн костум што го носи Харли, полн со злобна маска прикачена на аспираторот. Затворањето на патентот го олеснува скокање во и надвор од костумот, додека ракавот и манжетните за нозе се ребрести за да останат на место. Овие официјално лиценцирани пижами на Харли Квин се одлични за спиење и лежење низ куќата и прават одличен подарок за fansубителите на DC Comics. Харли Квин, женски и жени плус лиценцирана облека за спиење, костуми за возрасни костуми, пижама (XS-3 X) : 100% полиестер. Костума за пижама со едно парче. Кадифен измислица. Сеопфатен дизајн на Харли Квин. Пом пом околу горниот дел. Худ со маска. Скриено затворање на поштенски фронт. Рубни ракави и манжетни за нозе. Официјално лиценциран производ на DC Comics. Достапно во црно саѓи Харли Квин. Достапно во големини XS-3 X. Машинско миење ладно со слични или слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, ладно железо по потреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: