Персонализиран прстен за родилни камења за гравран на срцев двојка во 10к и 14к злато со акценти на дијаманти
Неодамнешно

Персонализиран прстен за родилни камења за гравран на срцев двојка во 10к и 14к злато со акценти на дијаманти

DEN 1.00

Достапно на барање

Орбита на парови со пенливи акценти на дијаманти е достапен и во злато од 10К и 14К. Покажете ја таа е ваш свет со дарот на овој прстен како израз на вашата ectionубов. Грајви ги вашите имиња, фраза или посебен датум, две блескави тркалезни камења се поставени во срцата што се среќаваат за да се прегрнат едни со други што ги симболизираат двајцата од вас. Овој прстен прави прекрасен срдечен подарок што таа ќе го богатува . одличен подарок за парови, пријатели или сестри . Совршен за роденден, годишнина, ветување, Денот на вineубените, Божиќ, подарок за одмор или во секое време. Достапно во 10к и 14к жолто, бело или розово злато. Две 2,5 мм во облик на родени камења во форма. Акценти на дијаманти 2 = 0,006 карат. Достапно во четвртина, половина и целосна големина на прстенот 4-12. Две гравливи области од максимум 9 карактери секој во фонтот за скрипти. Поставување : ПРОНГ. Висока полска завршница. Вклучена е бесплатна убава презентација за подароци.

Повеќе детали

Избор на купувачи