Девојки плетени патики од чипка
Неодамнешно

Девојки плетени патики од чипка

DEN 3.33

Достапно на барање

Вашата девојка е подготвена да оди со плетените патики со чистачи на RBX-Стилно и совршено за сите прилики. Овие патики имаат истегнување на горниот дел од горниот дел од горниот дел од горниот дел, со безбедно затворање на чипка за прилагодливо вклопување. Подлогата потпетица помага да се обезбеди дополнителна поддршка и удобност кога е во движење за време на нејзините омилени активности. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање со затворање на чипка. Големина на чевли : . Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Лесен дизајн со истегнување на горниот и флексибилен ѓон за долготрајна удобност во текот на абењето; Плетена ткаенина од мрежа обезбедува удобност и дополнителна флексибилност додека поддржува на подножјето. Плочани патики на девојчиња од RBX.

Повеќе детали

Избор на купувачи