Цветна вазна сè уште живот 14 16 wallидна уметност
Неодамнешно

Цветна вазна сè уште живот 14 16 wallидна уметност

DEN 9847.36

Достапно на барање

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Цветна вазна сè уште живот 14 "x 16" wallидна уметност : убаво врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи