Декоративни панели за градинарски огради без мечување на копање, пансион за животинска бариера 16,5 10,5 метри, метал од 'рѓа
Неодамнешно

Декоративни панели за градинарски огради без мечување на копање, пансион за животинска бариера 16,5 10,5 метри, метал од 'рѓа

DEN 2.00

Достапно на барање

Дајте му на вашата градина нов изглед со оваа градинарска ограда со 10 панели за ограда. Направено од метал, овој пакет за ограда е мешавина од убавина и функција, што го прави совршен да се додаде во привлечноста на вашата градина. Оваа прекрасна обложена во прав и градинарска порта и оградата отпорна на временски услови е достапна со ветување против низа што го прави совршен за оние што бараат ограда што ќе трае долго. Нашите панели за бариери за животинска ограда ќе ви овозможат да создадете каква било форма и да го заштитите вашиот квадрат, тркалезна, овална, правоаголна или необична форма градина. Секој панел може лесно да се поврзе со поврзување на прстенот и куката. За да се соберат, едноставно вметнете ги влоговите (вклучени) во земјата. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО за вашите домашни проекти. [Мулти-намена] Декоративната граница на градинарската ограда доаѓа со 10 панели; Можете да го DIY панелот со форма O или L или само да ставите директно во линија. Погодна употреба во градината, задниот двор, предниот двор, внатрешен двор или дворот . [Цврсто и издржливо] Градинарската ограда Границата е изработена од супериорна легура на метален челик, површината е обложена со прав, што е трајно и рѓосано, соодветна употреба во отворено внатрешен двор градина Јард . [Димензија] Секоја метална градина гранична ограда Димензија е во должина од 12,4 ", во висина 16,5". Со вкупна должина од 10,5 стапки, совршено е за да се спречат малите животни да ги уништат вашите растенија, зеленчук, градина . [лесен за склопување] Декоративната градина ограда е поврзана со S конекторот, што го прави металниот градинарски панел лесен за собирање, завршете го Инсталација за неколку минути. Топло потсетете се Ве молиме користете мал чекан со мала сила за да го истуркате во земја.

Повеќе детали

Избор на купувачи