Девојки од Jordордаче Супер слаби фармерки со висок пораст, големини 5- & тенок
Неодамнешно

Девојки од Jordордаче Супер слаби фармерки со висок пораст, големини 5- & тенок

DEN 3.33

Достапно на барање

Омилените мама прават кам -бек. Вашето мало девојче може да тренд десно со враќање - високи фармерки од Jordордаче. Детенот на стрии нуди удобно вклопување кога е во движење и совршено се спарува со омилениот врв и патики. Висок пораст; Супер слаба нога. Затворање на летање на копчето. Предни и задни џебови. Јамки на појас. Истегнете тексас. 72% памук/27% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Високи слаби фармерки на девојчињата од Jordордаче.

Повеќе детали

Избор на купувачи