Модул за вклопување во ставка
Неодамнешно

Модул за вклопување во ставка

DEN 0.67

Достапно на барање

Енергетски стоп Предниот пар на црвени прашок обложени дебеломер WM67326. Помакот со прав е лесен за чистење и дизајниран да се спротивстави на 'рѓата и корозијата. Сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност. Нови завртки за крварење, хардверски клипови од не'рѓосувачки челик и нови иглички. Болт директно на местото на дебеломер на акции. Fits : Infiniti Q50 2014-2019.

Повеќе детали

Избор на купувачи