Sunебе за затоплување на затоплување на сонцето
Неодамнешно

Sunебе за затоплување на затоплување на сонцето

DEN 1.67

Достапно на барање

Запуштете се во луксузната мекост на ќебето за затоплување на сонцето. Тој нуди смирувачка удобност што сигурно ќе ја цениме. Без разлика дали читате во кревет или сте затегнати за ноќ, ќе уживате во поставката за дигитална прилагодлива температура што ви овозможува да ги изберете вашите преференции. Со загреаното ќебе на Sunbeam Microplush, вашиот кревет ќе стане привлечен повлекување за долги зимски ноќи. Доаѓа во сите големини од Твин до Кинг за да можете да ги облечете спалните соби на вашето семејство со овој исклучителен производ. Sunебе за затоплување на руно од сончање : луксузно канализирано ќебе со полите. Дигитален контролер со лесен за употреба. 10 Поставки за топлина за персонализирана удобност. 10-часовна функција за автоматско исклучување. 8 'кабел за напојување. Достапно во големина на близнаци, полни, кралица и крал. Мерки за близнаци : 84 "l x 62" w. Целосни мерки : 84 "l x 72" w. Мерки на кралицата : 90 "l x 84" w. Мерки на кралот : 90 "l x 100" w. Се увезува загреано ќебе за загревање на сончање. Обезбедува удобност што ви е потребна за добар ноќен одмор.

Повеќе детали

Избор на купувачи