COMO BLU Women'sенски плус големина Raglan Top Top
Неодамнешно

COMO BLU Women'sенски плус големина Raglan Top Top

DEN 351.84

Достапно на барање

Пронајден : Вашиот нов омилен врв. Оваа блуза со ракав Raglan од Como Blu е исто толку лесна како и стилска. Се одликува со везена облека за очила на рамото и квадратно деколте за разноврсност од ден на ноќ. Носете го со омилениот пар фармерки за еден ден надвор од состаноци пријатели или со одличен пар панталони и потпетици за ноќна ноќ во градот. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : раскинати раменици; Везено трим на очите; печатење на сите; Супер-мека ткаенина. Плус големина на ракав Raglan за жени од Como Blu.

Повеќе детали

Избор на купувачи