Бесплатно склопување женски панталони за влечење со широки нозе
Неодамнешно

Бесплатно склопување женски панталони за влечење со широки нозе

DEN 537.28

Достапно на барање

Најпаметните дното во вашата гардероба двојно како најудобно. Панталоните со широки нозе на бесплатната собрание имаат лесна еластична половината, лесна ткаенина и силуета со широко нозе за инстант стил. Исклучиво на. Материјал : 64% полиестер/34% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : Еластична половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови на цвест и џеб за лепенка. Карактеристики : Лесна ткаенина; широка нога. Бесплатно собрание широко директно влечење панталони за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи