Екена Милхаурд 1 2 W 34 D 42 H Империјал Блок мазен заграда, Даглас ела
Неодамнешно

Екена Милхаурд 1 2 W 34 D 42 H Империјал Блок мазен заграда, Даглас ела

DEN 3.00

Достапно на барање

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направен од најдобрите северни шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Повеќе детали

Избор на купувачи