С. Поло Асн. V-врат маица женски
Неодамнешно

С. Поло Асн. V-врат маица женски

DEN 1.67

Достапно на барање

Пакувајте ги омилените основи! САД Поло Асн. Маицата со кратки ракави V-вратот е мека, удобна и совршена за секојдневно носење. Завршете го вашиот обичен изглед со патики или облечете го со блејзер за повеќе полирана завршница. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина од рамо до полите : 25 ". V-вратот. Опуштено вклопување. Увезен. Американски поло Асн. В-врат маица 2 пакет за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи