Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print
Неодамнешно

Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print

DEN 3.33

Достапно на барање

Класична и фигуративна wallидна уметност на пистата, аранжман на цвеќиња v 'Француски декор - кафеав, аранжман на Blueflower v, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Класичен и фигуративен дизајн со француска тема за декор за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи