ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Jeanенски жени
Неодамнешно

ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Jeanенски жени

DEN 2.00

Достапно на барање

Здраво на вашето ново секојдневно дно со фармерките на Престон Скини од ЕВ1. Тие се изработени од тексас за истегнување на електрична енергија што не бара влечење и комбинира удобност и истегнување за да ве држат во форма и да создадат прекрасно ласкаво вклопување. Овие слаби фармерки имаат голем пораст што обезбедува трендовски силуета, како и некоја суптилна контрола на стомакот. Петте пригодни џебови се држат до вашиот телефон и додатоци додека сте во движење, додека збир на јамки на ременот ги комплетира слабите фармерки. Тие се достапни во разновидни бои за лесна мешавина и совпаѓање со најразлични облеки. EV1 од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Jeanенски жени : Предниот пораст : 10 5/8 ". Задна пораст : 15 3/4". Inseam : 27 ". Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови на задните Облик. 63% памук, 33% полиестер, 4% спандекс. Само машина за миење.

Повеќе детали

Избор на купувачи