Шампионски момчиња Шерпа Худи, големини 8-20
Неодамнешно

Шампионски момчиња Шерпа Худи, големини 8-20

DEN 575.36

Достапно на барање

Играта Худи на вашето момче е силна со овој мек, текстуриран шампион пуловер. Оваа пријатна худи е совршена гардероба и облека што е неопходна за деновите на ладно време и меѓусебните денови со долги ракави и детали за везени лого. Од спортски изглед до обични, лежерни викенди, тој е поставен! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Страничните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Везење лого на градите и ракавот; меко, текстурирано тело. Текстурирани лого на момчињата Худи од Шампион.

Повеќе детали

Избор на купувачи