Crocs Unise Crocband Clog Sundal
Неодамнешно

Crocs Unise Crocband Clog Sundal

DEN 256.00

Достапно на барање

Колекцијата Crocband ја карактеризира оригиналната конструкција на пена од крослит за целодневна удобност, спортски дизајн кој е лесен за влечење и надвор, и најразлични бои за зајакнување на енергија и графички дизајни. Покажете ги вашите ленти! Спортски, стилски и удобно : Заблескачите на кроковите на крокодите имаат сигурна перниче за удобност, спортски дизајн и најразлични бои за зајакнување на енергија и графички дизајни, што им треба на Crocs на жените и мажите. Покажете ги вашите ленти . лесни : овие крокоди за мажи и жени се неверојатно лесни, пријателски за вода и пловни. Крослитската пена нуди иконска удобност на крокодите што е совршена за опуштање дома или дружење на спортска игра . Вентилација и издржливост : Овие иновативни затнувања на крокоди за жени и мажи нудат трајна градба со напредна вентилација и дишеност. Дизајнот помага да се исцеди вода и остатоци кога ќе шутираат во влажни услови .. Направете ги свои : Овие женски и машки кроки нудат пространа и дарежлива вклопување што е сигурно да одговара на стапалото. Запушените од крос можат да се прилагодат со привлечностите од ibиббиц за да ја одразуваат вашата лична талент .. Crocs за жени и мажи : Спортските крокондски крокови се забавни да се носат внатре и надвор. Опциите се бесконечни кога ја проширувате вашата гардероба со овие удобни затнувања.

Повеќе детали

Избор на купувачи