Божиќни Подароци помеѓу Пријателите Мопс Црна Врата Мат
Неодамнешно

Божиќни Подароци помеѓу Пријателите Мопс Црна Врата Мат

DEN 2.00

Достапно на барање

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Nsn внатре
Неодамнешно
Nsn внатре
Достапно на барање
DEN 319.84
Пофалбата: