Костим За Капење Женска Контрола На Стомакот Ручаше Висок Струк Гроздобер Принт Бикини Комплет Ретро Костими За Капење Танкини Комплет Плус Големина Костим За Кап
Неодамнешно

Костим За Капење Женска Контрола На Стомакот Ручаше Висок Струк Гроздобер Принт Бикини Комплет Ретро Костими За Капење Танкини

DEN 2.67

Достапно на барање

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Под Биста : 72-76см/28,35-29,92" Половината : 70-74см/27,6-29,13" Колк : 78-82см/30,71-32,28" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Под Биста : 72-86см/28,3-33,8" ПОЛОВИНАТА : 74-78СМ/29,13-30,71" колк : 82-86см/32,28-33,86" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 под биста : 82-86см/32,28-33,86" Половината : 80-84см/31,50-33,07" колк : 88-92см/34.65-36.22" ГОЛЕМИНА : Xl Сад Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 под биста : 88-92cm/34.65-36.22" половината : 86-90cm/33.86-35.43" хип : 96-100cm/37.80-39.37" Големина : Xxl сад големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 под биста : 94-98см/37-38,58" половината : 92-96см/36.22-37.80" колк : 100-104см/39.37-40.94" ружирани жени халтер костим за капење Високо Гроздобер Парче Постави БИКИНИ ПЕЧАТЕЊЕ РЕТРО половината две Костими За КАПЕЊЕ танкини сет карактеристики : материјал : полиестерстил : секси,каузалокација : ДНЕВНО ,БАЗЕН, Хидроавион Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка спецификазабележете : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да се споредите со големината на декорацијата : Полиестер пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Гради)Пол : Должина На Женска Облека : Редовна Сезона : Тип На Летна Шема : Печатење Со Подлога : Да Со Подлога : Да Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење(Содржи Подлога За Гради)Пол : Женска Сезона : Лето ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Спецификацијаматеријал : Полиестердекорација : Полиестерокција : Дневно, базен, Сеаноте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината : Секси, Причинско-Последична Шема Тип : Должина На Облека За Печатење : Обични жени за костими за капење плус две парчиња. женски костими за капење дводелно целосно покривање на дното. блузи за костими за капење за жени танкини само под жица. костим за капење за жени плус големина долги панталони. долги ракави плус големина костим за капење за контрола на стомакот за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи