Спектар Штит Заштитник На Екранот За Samsung Galaxy Додатоци Погодни За Куќишта Флексибилна Целосна Покриеност Јасен Tpu Филм
Неодамнешно

Спектар Штит Заштитник На Екранот За Samsung Galaxy Додатоци Погодни За Куќишта Флексибилна Целосна Покриеност Јасен Tpu Филм

DEN 0.67

Достапно на барање

- [ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ] - - - овој заштитник на екранот е филм"Влажна Инсталација" (не стакло). За монтери за прв пат од овој тип на производ, ве молиме проверете дали ги читате и следите вклучените упатства. "Спектар Штит : Максимална Заштита. Речиси Невидлив. "- Одличен начин за зачувување на препродажбата или трговската вредност на вашиот уред - ласерско сечење за совршена опрема и компатибилност со повеќето случаи-одлична алтернатива за нефлексибилни заштитници на екранот од калено стакло - Оценета како една од најсуштинските додатоци За вашиот сосема нов уред Зошто Ви Е Потребен Заштитник на Екранот?Исклучително е вообичаено електронските уреди да се оштетат. Само проверете ги овие статистики : 45% од потрошувачите ќе го оштетат својот уред во текот на неговиот живот 38% ќе го испуштат уредот од раката 28% ќе го испуштат уредот во течност 15% ќе претрпат штета од паѓање Од скутот Што Е Спектар Штит? Заштитниците На Екранот од спектар штит се јасен филм од воено одделение прецизно направен за вашите уреди за носење или телефон, дизајниран да обезбеди максимална заштита за вашиот екран што продолжува практично невидлив. Невидлива прецизност со ласерско сечење за да се обезбеди совршено вклопување. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ОД додатоците На Samsung Galaxy A6-филмот за транспарентност со Висока дефиниција гарантира дека екранот на телефонот останува остар со живописни бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи