Женски Врвови Жени Врвови Со Кратки Ракави В-Вратот Работи Еднобојна Џебна Блуза
Неодамнешно

Женски Врвови Жени Врвови Со Кратки Ракави В-Вратот Работи Еднобојна Џебна Блуза

DEN 303.84

Достапно на барање

Жените Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Еднобојна Џеб Блуза Пол : жените Јака : v-Вратот Материјал : Полиестер Шема Тип : Печатење Стил : мода, секојдневен ракав должина : Краток Ракав Пакет вклучуваат : 1 компјутер блузи Карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни 2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне 3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см) Внимание плз : Ако вашето тело е, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! Големина Шема : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина Рамо Ракав С 4 8 34 96см/37.80" 69см/27.17" 39см/15.35" 16см/6.30" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 69см/27.17" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 16см/6.30" Големина Шема : Големина : С Сад : 4 Велика британија : 8 еу : 34 биста : 96см/37.80" должина : 69см/27.17" рамо : 39см/15.35" РАКАВ : 16СМ/6.30"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 102см/40.16" должина : 70см/27.56" рамо : 40см/15.75" Ракав : 17см/6.69"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" должина : 71см/27.95" РАМО : 41СМ/16.14" ракав : 18см/7.09"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" рамо : 42cm/16.54" ракав : 19cm/7.48"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120 CM/47.24" Должина : 73cm/28.74" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 20cm/7.87"Големина : хххл Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 биста : 126см/49.61" должина : 74см/29.13" рамо : 44см/17.32" ракав : 21СМ/8.27"ГОЛЕМИНА : ХХХХЛ Сад : 16 Велика британија : 20см материјал : овие женски маици се лесни, Меки И дишат, поудобни за носење, основни женски Врвови Изработени Од дише Ткаенина, ДАЈТЕ РЕЛАКСИРАЧКО ЧУВСТВО За Вас. Quest DESIGN q : овие маици со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски врвови со детали за ракавите со ливчиња, прават да изгледате пообично и шик. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека ги носите слатките обични блузи кошули. €КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи, v маици за вратот за жени, основни блузи за жени, женски маици со кратки ракави, летни блузи за жени, блузи за жени секојдневни, секојдневни летни женски кошули, лабави маици, ласкава женска облека за да се скрие стомакот. €Натпревар q : можете да ги спарите овие женски маици под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Женските летни врвови, исто така, можат да се вратат во секојдневниот живот со тоа што ќе го напикаат со фармерки. Гардероба што мора да ја имате!. ®ПРИЛИКА : женски маици облечени секојдневно е совршено за секојдневен стил, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или забава, ноќно излегување, излегување, враќање на училиште, патување и на отворено, секојдневно носење во пролет/лето /umn.

Повеќе детали

Избор на купувачи