Фустан за џемпери со долги ракави на девојки од зомби, големини со 4-16
Неодамнешно

Фустан за џемпери со долги ракави на девојки од зомби, големини со 4-16

DEN 2.67

Достапно на барање

Нејзиниот стил оживува со овој забавен фустан од џемпери инспириран од зомби! Дизајнирана со шутли на ракавот и кул графички принт на предниот дел, таа ќе се чувствува исто како навивач на Seabrook High! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за рафла на рамо; ребрести манжетни и графички печати од полите однапред. © Дизни. Сите права се задржани . Зомби руно џемпери фустан за девојчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи