Калтренд Центар Кофи Еуроспорт Седиште Опфаќа За-Чеви Гмц Приградски
Неодамнешно

Калтренд Центар Кофи Еуроспорт Седиште Опфаќа За-Чеви Гмц Приградски

DEN 2712.80

Достапно на барање

Калтренд Центар Кофи Еуроспорт Капаци За Седишта за 2021-2023 Чеви/ГМЦ Приградски|Тахо|Јукон - ЦВ629-01ХХ Црна Влошка и Облога со / посебен неотстранлив преклопен потпирач за глава со потпирач за раце за врвен во модерен стил На Евро, изберете ги капаците На Седиштата На Еуроспорт На Калтренд. Изработени од врвен квалитет, 100% плетена ткаенина за максимална дишење и удобност, капаците На седиштата На Еуроспорт се софистицирани, стилски и совршени за секојдневна употреба. ПРЕЦИЗНИ КОФИ ЗА СЕЧЕЊЕ со одделни неотстранливи преклопни потпирачи за глава со потпирач за раце, Премиум навлаките за седишта во стилот На Еуроспорт се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци за седишта За автомобили Еуроспорт имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2021-2023 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2021-2023 ГМЦ ЈУКОН 2021-2023 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Повеќе детали

Избор на купувачи