О Беј 14 36 рачно ткаени жолти бели гранични органски капаци на памучна перница
Неодамнешно

О Беј 14 36 рачно ткаени жолти бели гранични органски капаци на памучна перница

DEN 1019.84

Достапно на барање

Окс Беј Рачно ткаени жолти/ бели гранични органски памучни капаци од памучна перница, 14 "x 36 " : дизајниран со рамнотежа на слободно време и луксуз во умот, оваа безвременска гранична капа на перница добро се спојува со повеќе стилови на украси од модерна до традиционална до традиционална до Француска земја до преодна. Ова разноврсно парче покажува добро избалансирана стилска симетрија со својот динамичен современ дизајн на блок во боја и разгорена прирабница што граничи со поставување модерна основа во вашиот дом или канцелариски простор. Самостојно или слој со други акценти, оваа класична перница за кревети обезбедува кохезивна боја со својот неутрален тон ткаенина. 100% памук. Рачно ткаени. Само покритие со перници. Затворање на патент. Yellowолта и бела гранична цврста.

Повеќе детали

Избор на купувачи