Covercraft Велурмат Прилагодено Цртичка Покритие за 2014-Форд Транзит Поврзете
Неодамнешно

Covercraft Велурмат Прилагодено Цртичка Покритие за 2014-Форд Транзит Поврзете

DEN 1039.84

Достапно на барање

Додадете допир на безвременска елеганција на контролната табла на вашето возило со прилагодено вклопување на капакот од велур на допир. Секоја подлога за цртичка е прилагодена дизајнирана да одговара на специфичната година, марка и модел на вашето возило. Ако цртичката има сензори или отвори, ќе имаме точни исечоци за нив. Нашите капаци на контролната табла се специјално дизајнирани да ја заштитат вашата цртичка од штетните УВ зраци и топлина. Сончевите зраци што зрачат низ вашето ветробранско стакло на вашата цртичка ќе предизвикаат нивно избледување, пукање и влошување со текот на времето. Специјално ги дизајниравме нашите капаци да не го пригушуваат звукот додека ја изолираат вашата цртичка и ги покриваат звучниците, така што пластиката не се деградира. Забелешка : звучниците обично се опфатени за да ги заштитат, но има прилики што не ги покриваме во зависност од сложеноста на звучникот и/или ако звучникот може да се подигне или не. Секој Дашмат е произведен за да овозможи правилно распоредување на системот за безбедност на воздушните перничиња. Направени се специјални додатоци за дизајн и сечење На Дашматот за да не се ограничи системот за воздушни перничиња на совозачката страна. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Без Допир На My Ford; ЗА ВОЗИЛА(И) : 2014-2018 Ford transit Поврзете се. Мек и елегантен висококвалитетен велур поддржан од пена. Ја штити површината на цртичката од оштетување ОД УВ сонце и го намалува опасниот сјај на шофершајбната. Сите отвори за отвори и сензори претходно исечени за фабрички завршен изглед. Лесно и безбедно се инсталира со прицврстувачи за куки и јамки.

Повеќе детали

Избор на купувачи