Интелитрони М9124р Црвен Лед Дигитален Стерео Засилувач Мерач На Температура
Неодамнешно

Интелитрони М9124р Црвен Лед Дигитален Стерео Засилувач Мерач На Температура

DEN 2608.00

Достапно на барање

Секој дом има потреба од експерт за електроника, некој што може да одлучи дали има смисла да ја купи најновата опрема. Ако сте навивач на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата. Ако сеуште сте заглавени во основите, нашите елаборирани спецификации на производот ќе ве држат преку купувањето.Карактеристики дигитален мерач на температура на стерео засилувач дизајниран со користење на најсовремена технологија спецификации на sled Боја : Црвено-SKU : KSAO591495 На Секој дом му треба експерт за електроника, некој што може да одлучи дали има смисла да ја купи најновата опрема. Ако сте навивач на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата. Ако сеуште сте заглавени во основите, нашите елаборирани спецификации на производот ќе ве држат преку купувањето. Карактеристики Дигитален стерео засилувач температурен мерач. Дизајниран со користење на најсовремена технологија. СПЕЦИФИКАЦИИ ПРЕДВОДЕНА Боја : Црвена. - ШКУ : КСАО591495.

Повеќе детали

Избор на купувачи