Чудо девојки на нација пријатни хеланки, 3 пакувања, големини 4- & плус
Неодамнешно

Чудо девојки на нација пријатни хеланки, 3 пакувања, големини 4- & плус

DEN 319.36

Достапно на барање

Направено со супер-мека ткаенина за Jerseyерси за удобно вклопување, 3-пакетите на вкусен хеланки на Wonder Nation имаат забавни и разнобојни обрасци за да додадат чуден допир на нејзиниот секојдневен изглед. Вкусните хеланки од Wonder Nation се одлично откритие за нејзината гардероба со своето кадифен, удобно чувство. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 хеланки. Fit : Slim Fit. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврсти тонови и отпечатоци од контраст. Докажано дете тешко : Супер-мека ткаенина. Три пакувања на хеланки за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи