Бесплатно собрание на женски високи 70 -тина 70 -тина широки фармерки
Неодамнешно

Бесплатно собрание на женски високи 70 -тина 70 -тина широки фармерки

DEN 319.04

Достапно на барање

Деним направено како што треба. Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на истегнување за удобно чувство. Овие фармерки ги обезмастуваат колковите и имаат опуштен, широк дизајн на нозете. Ласкајќи се на грешка, тие нудат фигура за балансирање и создаваат полиран обичен изглед за ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 50% органски памук/45% памук/3% еластомолтистер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : вграден преку колковите; Опуштено вклопување низ нозете. Подигнување и инсејм : Висок пораст; приближно. 31 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Exterебовите за истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување. Карактеристики : Силуета со широк нозе; Дизајниран со допир на стрии за удобно вклопување. Високиот пораст на 70 -тите години на нозете со целосна нога за жени од слободно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи