Ли-Светски Чевли За Пешачење Женски Летни Клин Сандали За Жени Затворени Прсти Плетенка Перница Лента За Глуждот Еспадрил Гумени Модни Удобни Сандали
Неодамнешно

Ли-Светски Чевли За Пешачење Женски Летни Клин Сандали За Жени Затворени Прсти Плетенка Перница Лента За Глуждот Еспадрил Гумени

DEN 303.84

Достапно на барање

Нови Дами Сандали Круг Пети Отворен Пети Чиста Боја Обични Дами Дише Клин Сандали Затворени Пети Сандали Жени Големина 11рода : Жени. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Едноставен, Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Отворен Прст . Пета Висок Стил : Рамен. Метод на затворање : Се Лизга. Чевли Пета Висока : 5см/1.97". Пакет : 1 Пар Чевли 100% Синтетички. Увезени. Синтетички гумен ѓон. Ремен за глуждот со прилагодливо затворање на бравата. Лесен и флексибилен надворешен ѓон.

Повеќе детали

Избор на купувачи