Се прашувам трупот за пливање на нација
Неодамнешно

Се прашувам трупот за пливање на нација

DEN 1.67

Достапно на барање

Вашето малечко ќе ги сака светлите бои и меката удобност на овие стебла за пливање на момчињата на „Wonder Nation“, додека тој се распрснува во базенот или оди на авантура на плажа. Прилагодливата еластична лента за половината обезбедува привлечно и безбедно вклопување, додека лагерната решетка за корпи обезбедува непречено чувство на неговата кожа. Предниот фронт на летање ги комплетира шорцевите за пливање, кои се достапни во разновидни бои. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Снимката за пливање на момчињата (мали момчиња и големи момчиња) : 100% полиестер. Поставата за микромеш. Пливаат шорцеви. Печатење на сите. Faux лета. Еластична лента за половината со влечење. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи