Зимски палто дете деца цврста 3Д мечка со качулка со качулка, облечена во облеката за куќишта за тела, топла облека, надворешна облека од 12м-6Т
Неодамнешно

Зимски палто дете деца цврста 3Д мечка со качулка со качулка, облечена во облеката за куќишта за тела, топла облека, надворешна

DEN 2.00

Достапно на барање

Детско бебе дете момче девојче зимско палто дете дете цврста 3Д мечка уво со качулка, облечена јакна облека, тело девојки снег топла облека, аспиратори за надворешна облека, светло пуфтер надолу по јакната, памучна палто палто, ветерно, топло зимски палта Спецификација : Материјал : Полиестер, Котонгендер : УнисексКолар : Цврсти бои : Есен и зимска пакет вклучува : 1 * палто : 1. 1 инч = 2,54 см.2. Рачно мерење, грешка 2-3см. Ве молиме, проверете дали не ви пречи наддавање. МАТЕРИЈАЛЕ-ОВОЈ Зимски палта исполнети со памук, зимски палта се со мала тежина и ветровито, одржувајте го вашето дете топло и удобно и не влијаат на нивните активности. КарактеристикиKIDS Down јакна е дизајнирана ветерна еластична манжетна/симпатична качулка мечка Дизајн на уво/анти-пинч патент/лесен/топло. Натпревар - - Кидс Детско момче девојче Даун јакна се соодветни за зимско носење. ОКЦИИ— - Момчето девојче ветровито со лесна јакна се совршени за училиште, искачување, пешачење, уметничко лизгање, скијање, сноубординг, забава и други активности на отворено во есен и зима. Предлог : Долу јакната е направена од полиестер, а не надолу, таа е надолу алтернативна, топла, удобна, лесна и пеат. Пол : Унисекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи