Јагуар Х Комерцијални Може Лагер, 37, 30-Галон, Микрон, Јасно, 500 Случај
Неодамнешно

Јагуар Х Комерцијални Може Лагер, 37, 30-Галон, Микрон, Јасно, 500 Случај

DEN 475.20

Достапно на барање

Дното на заптивката на ѕвездите помага да се спречи истекување. Полиетиленот со висока густина нуди супериорна јачина на филмот идеален за хартија и неостри предмети. Поединечно преклопени и издадени. Примена : Може Лагер Капацитет Опсег Волумен Макс : 30 Гал Капацитет Опсег Волумен Мин : 20 гал Дебелина : 10 микрони. Примена : Може Лагер Материјал(и) : Полиетиленски Глобален Тип На Производ : Кеси-Опсег На Капацитет На Облогата (Волумен) [Макс] : 30 Гал Опсег На Капацитет (Волумен) [Мин] : 20 гал Одделение : Дебелина Со Средна Должност : 0,39 Мил Боја(И) : Јасно Затворање : Ширина На Вратоврската : 30" Висина : 37" Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина проценти : 0.

Повеќе детали

Избор на купувачи