Миленичиња прва MLB Лос Анџелес Ангели Ангели миленичиња со аспиратор, мала
Неодамнешно

Миленичиња прва MLB Лос Анџелес Ангели Ангели миленичиња со аспиратор, мала

DEN 463.84

Достапно на барање

Покажете ја вашата страст кон вашиот омилен тим како вашиот PUP Sports оваа елегантна прицврстувачка качулка во живописни тимски бои. Оваа миленичиња за прв пат со прицврстување на миленичиња се одликува со везено тимско лого на задниот дел и лента за рефлекторот за безбедност. Прошетките ќе бидат задоволство додека останувате под контрола и вашето куче останува удобно. Оваа спортска качулка е изработена од лесен, мек материјал од Twill и флексибилна поставена мрежа за воздух за да се овозможи воздухот да тече низ така, така што вашето куче останува ладно. Оваа издржлива и стилска прицврстување има две прилагодливи најлонски ленти со брзо ослободување, топи за заклучување на тешки страни за лесно и безбедно вклопување. Вклучува метална кука (Д-прстен) за приложување на поводник што ќе го намали влечење и влечење на вратот на вашиот куче. Вие сте загарантиран стил, удобност и безбедност со оваа уникатна миленичиња прва прицврстување. Миленичиња прва MLB Лос Анџелес Ангели миленичиња миленичиња со аспиратор, мала : официјално лиценциран од MLB. Подготвена мрежна мрежи во живописни тимски бои со везено лого на тимот. Рефлекторска лента на задниот дел за дополнителна безбедност и метален Д-прстен за да го закачите вашиот поводник. Сите инклузивни : безбедност, контрола, удобност и стил. За точни информации за големина, погледнете во табелата со големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи