Нерф Фрла-Н-Резултат Над Целта За Снимање На Вратата За Деца
Неодамнешно

Нерф Фрла-Н-Резултат Над Целта За Снимање На Вратата За Деца

DEN 3.33

Достапно на барање

Целниот Сет НА Nerf Fling n' Score е одличен начин да внесете целосна семејна забава во вашиот дом! Снимајте и освојувајте поени насекаде во куќата со Целта НА Нерф Фрла Н' Резултат! Универзалната кука на вратата одговара на повеќето врати насекаде. Користете ги уникатните меки трепкачи за да соберете поени или можете дури и да ги користите вашите бластери ЗА НЕРФ (продадени одделно) за да го соборите вашиот најдобар рекорд. 24" целта на надувување е дизајнирана да виси на речиси секоја врата за кратко време. Едноставно закачете ја целта и користете ги (3) вклучените нерф топчести прашки од пена за да ги погодите вашите цели. Вежбајте ги вашите вештини за насочување и точност додека се забавувате во тој процес. Ова е игра која играчите од сите возрасти сигурно ќе ја сакаат! Затоа, внесете ја забавата СО НЕРФ во вашиот дом со Поставената цел НА Нерф Фрла н' резултат денес! ВОЗРАСТ 6+ НАДУВУВАЊЕ ЦЕЛ СЕТ : овој сет доаѓа со (1) надувување над вратата НЕРФ цел и (3) нерф мини пена топката прашка значи, имате се што ви треба за играње. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : целта на надувување од 24 инчи е дизајнирана лесно да виси на речиси секоја врата. Едноставно закачете и пукајте за да ја започнете забавата. ВКЛУЧЕНИ ПРАШКИ : Овие комплети доаѓаат со (3) нерф пена топчести прашки за да пукаат кон целите. Само повлечете ја еластиката и фрлете ги во целните дупки за да постигнете гол. КОМПАТИБИЛЕН СО БЛАСТЕР : целта е компатибилна и со секој Бластер НА НЕРФ (продаден одделно) за да можете да играте различни игри со пукање и фрлање. ВЕЖБАЈТЕ ЈА ВАШАТА ЦЕЛ : овој сет за игри е совршен за децата да вежбаат и да ја подобрат нивната точност на снимање и вештини за фрлање! Возраст 6+.

Повеќе детали

Избор на купувачи