Кернели Мачка Ласерски Покажувач Играчки, Мачка фати ПРЕДВОДЕНА Светлина, Интерактивни Маче Светлина Играчки Обука
Неодамнешно

Кернели Мачка Ласерски Покажувач Играчки, Мачка фати ПРЕДВОДЕНА Светлина, Интерактивни Маче Светлина Играчки Обука

DEN 2.67

Достапно на барање

Тип На Ставка : Играчка За Миленичиња. Тип На Играчки : Ласерски Играчки. Материјал : Пластика, Алуминиумска Цевка. Боја : Розова. Карактеристика : Издржлив. Целна Публика : Мачки. Големина(должина,дијаметар) : 80*13 мм/3,15 " *0,51". Карактеристики : . 1. Погоден Широко : одличен е за мачки и кучиња и може да им обезбеди вежбање и забава без напор. 2. Безбедност : лед светлото е совршено безбедно за вашите мачки и кучиња да си играат. 3. Долг Работен Век : тој е компактен, издржлив и разноврсен и е погоден за различни ситуации. 4. Широк Опсег : погоден е за внатрешна употреба и оптималниот опсег на проекција е околу 30 м. 5. Емотивен Мост : можете да го играте со вашите миленици. Преку игрите, вашите миленици ќе ви веруваат повеќе, а односот помеѓу вас и вашите миленици ќе биде цврст. Пакетот Вклучува : . 1 х играчка за миленичиња. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1. Погоден Широко : одличен е за мачки и кучиња и може да им обезбеди вежбање и забава без напор. 2. Безбедност : лед светлото е совршено безбедно за вашите мачки и кучиња да си играат. 3. Долг Работен Век : тој е компактен, издржлив и разноврсен и е погоден за различни ситуации. 4. Широк Опсег : погоден е за внатрешна употреба и оптималниот опсег на проекција е околу 30 м. 5. Емотивен Мост : можете да го играте со вашите миленици. Преку игрите, вашите миленици ќе ви веруваат повеќе, а односот помеѓу вас и вашите миленици ќе биде цврст.

Повеќе детали

Избор на купувачи