Обновен RCA RCT6513W87DK Galileo Pro 11.5 32 GB 2-во-таблета со тастатура за тастатура сина
Неодамнешно

Обновен RCA RCT6513W87DK Galileo Pro 11.5 32 GB 2-во-таблета со тастатура за тастатура сина

DEN 2.33

Достапно на барање

Оваа ставка е обновена воведувајќи ја таблетата RCA 11 Galileo Pro 2-во-1 со тастатура што може да се одвои. 11-те Galileo Pro работи на Android Marshmallow и го прикажува новиот дизајн на новиот материјал на оперативниот систем, реновиран RCA RCT6513 W87 DK B Galileo P Овој производ можеби не бил сертифициран од производителот, но е професионално прегледан, тестиран и исчистен и исчистен од реставрирани продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Повеќе детали

Избор на купувачи